podiumkunst

MUZIEK

A Drifters Heart

Abuyst

All Of Us

Amajunzi

Anna Brag (BE/NL/UK)

Awen

Brecht Goudesone

BuszJan (BE/ESP)

Catherine Delasalle (BE/FR)

Driftwood

Flip Noorman (NL)

Iwein Jacobs
Jan Van Den Broeke

Jessica Lamote

Jessica Sarah (UK/BE)

Kobe De Wouw

Les Somnambules

Lichtschrijvers (Cypher Hiphopstraatgebeuren)

Limniskos

Los Flamencolicos (BE/ESP/PER)
Midnight Blue Birds

Myosotis

O Bain Marie

Pablo Casella (BE/BRA)

Roezemoes

Severijn De Neve

Smashing Birds

Tana

The Gipsy Wolves (BE/SK/CZ)

The True Sparrows

This Is How We Afternoon

        The Kingdom Of Dillan

Tin Soldier in the Underwoods

Tuëjen

Ultravioolet

Uncle Wellington’s Wives

Wendy Honestly

Zonen Met Vaders

 

COMEDY & CABARET

Comedy Caravan

Didier Peleman

Julie Van Praet

Nele Bauwens

Veerle Malschaert

Vitalski

 

POËZIE & SLAM

Elianne van Elderen

Erik Smekens

Gert Vanlerberghe

Joris Pinseel

Julie Beirens

Martijn Bekvegter Nelen

Noctu N

Philip Meersman

Soroya Deborggraeve

Teddy Bair

Tess Van Deynse

Wanna – Trein van Gedachten

 

BEELDENDE KUNST

Benjamin Bubb & Mark Verlaecke

Britt Raes

Charlotte Dumortier

Evy Raes

Gale Lahousse

Hussain Alheidary (BE/IR)

 

PERFORMANCE

Abuyst et Faux Papa (muziektheater)

Caroline Daish (BE/AUS) (experimentele geluidsperformance)

Duobaan (grensverleggende performance)

Filip Van Caneghem (magisch verteltheater)

Griet Dehaemers (Stand Up Philosophy)

Igor Scheepens (magie)

Imke Mol & Marit Golstein (BE/NL) (theater)

Jan-Bart De Muelenaere (comedy)

Laura Vroom (buurttheaterperformance)

Maartje Teussink (BE/NL) (muziek)

Mannoeuvre (textielperformance)

Marta Kosieradzka (BE/POL) (dans, film & muziek)

Michiel Reynaert

Moving Ground (dans)

Petra Van Den Berghen (poëzie & piano)

Pieter Grypdonk (anti clown)

Sara Verhoeven, Ellen Verhoeven en Didier Peleman (dans & woord)

Scopofil

Silke Verslype, Maxim Van Orle & Anke Verslype (theater & muziekinstallatie)

Stefanie Cottenier (poëtische dansinterpretatie)

Ten Adem (poëzie & muziek)

Three Oracles Singing Blind Moves (BE/AUS) (klank & beweging)

Tim Dany Vermeulen (dans)

Zazzu (lichtperformance)