archiefdoos

2017

11/11

met Masala, Huset & Bended Tree

7/10

met ONTmoetingscaf ONT, Bwazaar & Jan Van Den Broeke

14/07

met Thomas Swinnen, Midnight Blue Birds, Funkey & Treckhostel

9/06

met weggeefwinkel De Rode Lotus, ONT, The Kingdom Of Dillian

12/05

met Atelier Zaag. , Refu Interim & Imke Mol + Marit Golstein

8/04

met vioolschool Fiegeletje, Scopofil Collectif, Emilie Ceriez & Severijn De Neve

11/03

met Tiny House Belgium, RE-DO papers & Roezemoes

11/02 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 15

met vzw De Huizen, vzw Touché, Kobe De Wouw & Matthew Campsteyn

2016

18/12 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 14 (Deinze)

met Amajunzi, Robin Vandermeersch & Shamballa

12/11 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 13 (Sint-Amandsberg)

met Jack in the Box, BEO Biomarkt, Dillian Fevry & weggeefbox

flyer voorzijde7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/10 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 12 (Brugse Poort)

met Nele Bauwens (try-out), Frodka, Joksie & weggeefbox

flyer 161008 voorzijde aardbei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23-25/09 | Performancefestival KAMERNEST 2 (Rabot)

met Abuyst et Faux Papa, Amajunzi, Brecht Goudesone, Caroline Daish, Co-Searching, Didier Peleman, Duobaan, Elianne van Elderen (NL), Filip Van Caneghem, Gert Vanlerberghe, Griet Dehaemers, Igor Scheepens, Imke Mol & Marit Golstein, Joost Van Duppen/Tuëjen, Laura Vroom, Mannoeuvre, Martijn Bekvegter Nelen, Noctu N, Petra Van Den Berghen, Pieter Grypdonk, Silke Verslype, Maxim Van Orle en Anke Verslype, Teddy Bair, The True Sparrows, Tim Dany Vermeulen, Soroya Deborggraeve, Stefanie Cottenier, Three Oracles Singing Blind Moves, Tess Van Deynse, The Gipsy Wolves (BE/VZ/SK), Zazzu

affiche A2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13/08 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 11 (Brugse Poort)

met Jessica Sarah (BE/UK), waterkefir van de bewoners, PimPels & weggeefbox

flyer test inverse boord les def

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02/07 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 10 (afgelast)

10/06 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 9 (Bloemekenswijk)

met Myosotis, Wanna – Trein van Gedachten, Fabriek Magique, Dodecahedron, buurderijnetwerk Boeren & Buren & weggeefbox

14/05 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 8 (Landegem)

met Los Flamencolicos (BE/ESP/PER), verse geitenkaas van de bewoners, OHMR & weggeefbox

17/03 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 7 (i.s.m. BAND IT) (Gent)

met Uncle Wellington’s Wives, Madame Bakster, Sthout & weggeefbox

06/03 | Huiskameroptreden Veerle Malschaert (try-out) (Sint-Amandsberg)

14/02 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 6 (Valentijn editie)

met Iwein Jacobs, OHNE, Urban Leaf & weggeefbox

 

2015

11/12 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 5

met Limniskos, theeceremonie & weggeefbox

23/10 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 4

met Flip Noorman (NL)

17-26/07 | Toreke Zomert! (i.s.m. Eetcafé Toreke) 

met Brecht Goudezone, Comedy Caravan, This Is How We Afternoon, Les Somnambules, Lichtschrijvers (Cypher Hiphopstraatgebeuren), O Bain Marie, Los Flamencolicos (BE/ESP/PER), Zonen Met Vaders & A Drifters Heart / workshops ukelele (Lukas Roels), Zuid-Amerikaanse dans & kunst voor kinderen (Joke Derre/Pantoeffle Workshops) / ecodesign door Marthe Vanthuyne, Apalmeus & DRAW

26-26/07 | Performancefestival Kamernest (i.s.m. Katrijn De Cooman)

met Benjamin Bubb & Mark Verlaecke, Sara Verhoeven, Els Verhoeven & Didier Peleman, Imke Mol & Marit Golstein (BE/NL), Michiel Reynaert, Jessica Lamote, Moving Ground, Jan-Bart Demeulenaere, Marta Kosieradzka (BE/POL), Eric Smekens & Christian Piette & Maartje Teussink (BE/NL) / verteller-gidsen Lars Lemmens, Veerle Ernalsteen & Katia Van Cauwenberghe

21/06 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 3 (birthday edition Lot & Cro)

met BuszJan (BE/ESP), DJ De Witte Neger, Apalmeus, Cro’s Mosterd & huisgemaakte taarten

15-16/05 | BOM FESTIVAL (i.s.m. ‘Bij De Vieze Gasten)

met Catherine Delasalle (BE/FR), Anna Brag (BE/UK/NL), Veerle Ernalsteen & Hussain Alheidary (BE/IR)

30/04 | Lokale Helden (i.s.m. OXOt & Poppunt)

met All Of Us, Jessica Lamote & Julie Van Praet

24/04 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 2

met Ten Adem (try-out), DRAW & Gezond Bestrijden

20/03 | Huiskamerclub De Straatwoordenaar 1

met Abuyst, Marthe Vanthuyne & Cro’s Mosterd

01/02 | Samenwerking met Living

met raamtekening van Charlotte Dumortier

 

2014

nieuwjaarsdrink Beveren Roeselare, winterbar Gent, evenement Nazareth, showcase Gent @ NVT Galerie, Huiskameroptreden Vitalski  &  Julie Beirens @ Casa di Batavia (Gentse Huiskamerfeesten), Een huwelijksaanzoek op de muur in een huiskamer in België [een muurschildering door Britt Raes]